В ОП заявили про небажання деяких партнерів України припиняти бізнес з РФ
Категорія
Політика
Дата публікації

В ОП заявили про небажання деяких партнерів України припиняти бізнес з РФ

В ОП заявили про небажання деяких партнерів України припиняти бізнес з РФ
Джерело:  online.ua

Радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк зазначив, що бажання деяких західних партнерів України зберігти бізнес-відносини з РФ трохи затягує війну проти України.

Джерело: Twitter-сторінка Михайла Подоляка

Західні партнери України не поспішають припиняти відносини з Кремлем 

44 дні смерті, крові, ненависті, яку принесла РФ на землю. Це достатньо часу зрозуміти, хто є хто, хто на що здатен і хто й куди в кінці дійде. Україна буде перемагати... Після Бучі, після Гостомеля, Бородянки, Макарова та Краматорська вчорашнього - після цього у нас точно немає іншого вибору, аніж довести, що Україна - дуже сильна та потужна держава, - зазначив Подоляк.

За словами радника керівника ОП, наразі окупаційна армія РФ концентрується на проведенні наступу на Донбасі, бажаючі довести світу, що вони вміють воювати.

Вони хочуть там отримати перевагу у десятки разів і спробувати зламати наших хлопців. Це не вийде. Але є й інша сторона росіян - сторона "російського нацизму". Ми, на жаль, отримали вже повне свідчення того, як вони "воюють" з цивільними громадянами, як вони ґвалтують, вбивають дітей, ламають та спалюють все, бо це і є суть "руського міра, - наголосив Подоляк.

Представник ОП зазначив, що дехто з західних партнерів України досі марить бажанням зберігти власні бізнес-відносини з РФ, чим трохи затягують війну.

Але знову ж таки - 44-й день війни, Україна перемагає, а Росія точно довела, що це нелюдська цивілізація, яка має зникнути з мапи... - зазначив Подоляк.

Читайте також:

Категорія
Україна
Дата публікації

Адміністрація Байдена лютувала й панікувала через потоплення крейсера "Москва"

Байден
Джерело:  The New York Times

14 квітня 2022 року українські військові неочікувано для всіх потопили ракетний крейсер "Москва" - флагман російського флоту. Лише зараз стало відомо, що ця подія насправді шокувала та налякала команду експрезидента США Джо Байдена.

Головні тези:

  • Знищення флагмана російського флоту призвело до напружених відносин між Україною та США.
  • Білий дім не знав, як Росія відреагує на таке публічне приниження .

Байден боявся реакції Путіна

Як вдалося дізнатися журналістам, у середині квітня 2022 року американські та українські військово-морські офіцери проводили рутинну розвідку.

Саме тоді на екранах своїх радарів вони помітили щось несподіване.

Тоді американці сказали: "О, це "Москва", а українці одразу відповіли: "Боже мій. Дуже дякую. До побачення".

Фактично Україна знищила російський флагман, не порадившись зі своїми американськими союзниками.

Американці були розлючені, бо українці не попередили про це; здивовані, що Україна мала ракети, здатні досягти корабля; і панікували, бо адміністрація Байдена не мала наміру дозволити українцям атакувати такий потужний символ російської могутності.

Потоплення крейсера “Москва”

Варто зазначити, що у перші роки війни відносини між Україною та США також ускладнювали напружені стосунки між тодішнім головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним і його американським колегою, генералом Марком А. Міллі, головою Об’єднаного комітету начальників штабів США.

Категорія
Політика
Дата публікації

Мелоні озвучила власну пропозицію щодо захисту України

Мелоні
Джерело:  Financial Times

Лідерка Італії Джорджа Мелоні не підтримує ідею президента Франції Емманюеля Макрона щодо введення європейських військ в Україну після завершення війни. За словами політикині, це нібито може спровокувати російського диктатора Володимира Путіна на нову хвилю агресії.

Головні тези:

  • Мелоні закликає розглянути поширення 5 статті НАТО на Україну як альтернативу ідеї Макрона.
  • Вона також підтвердила, що сприймає Росію як загрозу.

Що пропонує Мелоні

Лідерка Італії почала переконувати європейських союзників, що введення "сил гарантування" в Україну нелегітимний глава Кремля може розцінити як провокацію.

Тут треба бути обережними. Це може розглядатися більше як загроза.

Джорджа Мелоні

Джорджа Мелоні

Прем'єр-міністерка Італії

На цьому тлі політикиня офіційно оголосила, що пропонує поширити 5 статтю НАТО на Україну без фактичного вступу країни до Альянсу.

На її переконання, це було б "простіше та ефективніше", ніж інші пропозиції.

Журналісти також поцікавилися у Мелоні, чи вважає вона Росію довгостроковою загрозою. На це лідерка Італії відповіла, що "може бути".

Однак в будь-якому випадку, я вважаю, що ми повинні знайти спосіб бути готовими захистити себе від будь-якої загрози, яка може виникнути.

Як уже згадувалося раніше, 27 березня Емманюель Макрон офіційно підтвердив, що в Україну вирушить франко-британська місія, яка працюватиме над посиленням української армії.

За його словами, робота над потенційною відправкою так званих "сил гарантування" в Україну триває.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?