Ле Пен заявила про легітимність "референдуму" 2014 року в окупованому Криму
Категорія
Політика
Дата публікації

Ле Пен заявила про легітимність "референдуму" 2014 року в окупованому Криму

Ле Пен заявила про легітимність "референдуму" 2014 року в окупованому Криму
Джерело:  online.ua

Кандидатка у президенти Франції, лідерка правопопулістського національного об’єднання Марін Ле Пен сказала, що не змінила свою думку щодо окупації Росією Криму.

Джерело: BFMTV

Ле Пен визнає Крим російським на відміну від решти світу

Марін Ле Пен сказала в інтерв’ю, що РФ оголосила півострів своєю територією після референдуму.

Ведучий запитав кандидатку, чи не шкодує вона про те, що заперечувала анексію Криму РФ, за що їй заборонили в’їзд в Україну.

Я не заперечувала - там був референдум… Ні, я не шкодую (що казала це). У Криму був референдум… Жителі Криму захотіли знову приєднатися до Росії - от і все", - сказала Ле Пен.

Вона сказала, що сподівається, що заборону скасують, якщо громадяни Франції оберуть її президентом.

Часто звинувачена в доброзичливості щодо Володимира Путіна, Марін Ле Пен уточнила свої наміри в разі перемоги 24 квітня і запевняє, що не бажає їхати до Москви поки не буде миру в Україні.

Поки війна не закінчиться, поки не буде підписаний мирний договір між Україною та Росією, поки Росія не залишить українську територію, немає абсолютно ніяких причин туди їхати, – запевнила вона.

Читайте також:

Категорія
Економіка
Дата публікації

Трамп неумисне завдав удару по економіці Росії — які наслідки

Трамп

Попри те, що президент США Дональд Трампа не вводив мита проти країни-агресорки Росії, вона все одно постраждала від рішень американського лідера.

Головні тези:

  • Рішення Трампа знизили капіталізацію компаній MOEX.
  • Глобальна тарифна війна може спровокувати охолодження світової економіки та зменшення попиту на нафту, що підкосить економіку Росії.

Що відбувається з російською економікою

Аналітики звертають увагу на те, що на російських фондових біржах відбувся обвал після того, як президент США розпочав глобальну тарифну війну.

Важко ігнорувати той факт, що капіталізація компаній Московської біржі (MOEX) знизилася на 23,7 мільярда доларів.

Індекс MOEX Russia, який відстежує 43 найбільші публічні компанії Росії, втратив 8% протягом останніх кількох днів.

За словами експертів, це було наймасштабнішим падінням за останні 3 роки.

Зокрема просіли в ціні акції таких російських гігантів як "Сбербанк" (5,2%), "Газпром" (4,9%), металургійний і вугільний гігант "Мечел" (7%) і газова компанія "Новатек" (5,4%).

Аналітики озвучили прогноз, що тарифи з боку США, цілком можливо, спровокують охолодження світової економіки і скорочення попиту на нафту, а отже і цін на неї. Це також не може не вдарити по країні-агресорці.

Окрім опосередкованого ефекту від глобальних тарифів Трампа, на російську біржу вплинули плани ОПЕК збільшити видобуток нафти у травні більш ніж утричі.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?