З настанням весняного тепла кияни та гості столиці прямують у ботанічні сади, щоб насолодитися красою природи, що прокидається. Експерти центру бронювання «Добово» розкажуть, куди відправитися за враженнями і де оренда квартир подобово в Києві найбільш зручна й вигідна для туристів.
У Києві функціонують три ботанічні сади - імені Гришка в Печерському районі, імені Фоміна біля метро «Університет» і ботсад НУБіП у Голосіївському районі. Кожен унікальний по-своєму. Відвідувати сади найкраще в кінці квітня - початку травня. Найбільший і найпопулярніший столичний парк - Національний ботанічний сад ім. Гришко. Дістатися сюди можна на метро (станція «Дружби народів»), автобусі № 62 або тролейбусом № 14, який курсує від ж/д вокзалу. Гостям столиці експерти радять забронювати житло на https://www.dobovo.com/ru/киев-квартиры-посуточно.html ближче до саду, щоб не витрачати час на дорогу.
Експозиція ботсаду в Печерську представлена відразу декількома напрямками. Тут можна за одну прогулянку «відвідати» Крим, Карпати, Сибір, Кавказ і інші регіони земної кулі. Причому в парку відтворена не тільки рослинність, а й особливості рельєфу кожної місцевості. Однак навесні відвідувачі в першу чергу спрямовуються в дендрарій, де розпускаються бузкові і магнолієві сади. Всілякі екзотичні рослини (камелії, орхідеї, цитрусові, сукуленти) представлені в садових оранжереях. Крім цього, на території парку знаходяться Свято-Троїцький Іонинський і Видубицький монастирі - місця надзвичайної краси і неймовірної духовної сили. Тут б'є цілюще джерело, а з берега Дніпра відкриваються дивовижні види на місто.
Ботанічний сад ім. Фоміна набагато менше, але йому є чим здивувати відвідувачів. Сад пережив дві війни і входить в число найстаріших подібних об'єктів країни. Тут ростуть дерева, вік яких становить понад півтора століття (посаджені при підставі саду в 1839 році). Експозиція ділиться на паркову і наукову. Вхід в першу вільний, а за відвідування другий доведеться внести символічну плату. Навесні біля входу розквітають білі, малинові, рожеві і червоні рододендрони, а в глибині саду цвітуть магнолії і буяє бузок. Побачити, як ростуть кава і кокос, помилуватися незвичайним динним деревом і познайомитися з карликової різновидом банана можна в оранжереї з тропічними і субтропічними рослинами.
Ботсад Національного університету біоресурсів і природокористування заслуговує на окрему увагу. У цьому науково-дослідному підрозділі університету ведуться розробки в області дендрології, зеленого будівництва, селекції плодово-овочевих культур, квітів та ще в кількох напрямках. Є упорядкована паркова зона, куди варто прийти відпочити і насолодитися тишею і красивими видами. Відвідування парку безкоштовне, але вхід відкритий тільки по буднях.
Якщо ви мрієте помилуватися Києвом в цвіту, орендуйте квартиру на https://www.dobovo.com/ru/ і приїжджайте в місто на вікенд всією сім'єю. Київські ботанічні сади залишать незабутні враження про різноманітність природи!