Продажі електромобілів в Україні за рік виросли втричі
Категорія
Авто-мото
Дата публікації

Продажі електромобілів в Україні за рік виросли втричі

Продажі електромобілів в Україні за рік виросли втричі
Джерело:  online.ua

Лютневі продажі нових електромобілів збільшились утричі порівняно з лютим минулого року.

Джерело: Укравтопром

Збільшення продажів електромобілів

За повідомленням Укравтопрому, в лютому цього року українці придбали 413 нових авто на акумуляторних джерелах живлення (BEV).

Порівняно з показником лютого минулого року, ринок нових електромобілів збільшився утричі, а відносно січня цього ж року збільшився на 40%.

Електромобілі-бестселлери

Найбільшим попитом на українському ринку нових електромобілів користується автомобіль VOLKSWAGEN ID.4.

За місяць український автопарк поповнили 134 нових авто цієї моделі.

Друге місце в цьому рейтингу посідає HONDA DONG FENG M-NV – придбали 86 одиниць.

На третьому місці – VOLKSWAGEN ID.6, який українці купили 33 рази.

Четвертою за популярністю моделлю виявилася компактна HONDA E, яких було продано 27 шт.

Останнє місце серед ТОП-5 продажів у лютому посідає MERCEDES-BENZ EQC, який купили 16 разів.

Укравтопром повідомляє, що з початку року в Україні було реалізовано 708 нових електромобілів, що на 164% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Повідомляється, що у лютому попит на нові легкові автомобілі в Україні впав удвічі. Натомість більшим попитом почали користуватися преміальні марки авто.

Читайте також:

Категорія
Економіка
Дата публікації

Інформаційні системи в управлінні університетами. Які прогресивні ініціативи для ЗВО пропонує Міносвіти — Віталій Кухарський

Інформаційні системи в управлінні університетами. Які прогресивні ініціативи для ЗВО пропонує Міносвіти — Віталій Кухарський
Джерело:  Перший Західний

Як автоматизація в університеті сприяє його розвитку на всіх рівнях та чому вона є вкрай важливою для ефективної організації роботи Львівського національного університету імені Івана Франка (ЛНУ), а також інших українських вишів уже зараз, пояснив в етері телеканалу “Перший Західний” проректор ЛНУ Віталій Кухарський.

Головні тези:

  • Міносвіти України у пріоритетах розвитку вищої освіти пропонує індивідуалізацію здобуття вищої освіти, персоналізацію освітніх траєкторій студентів, і це є трендом інтеграції в європейський освітній простір — зазначив Віталій Кухарський.
  • Проректор ЛНУ розкрив роль автоматизації та децентралізації у головних сферах діяльності університетів.
  • Віталій Кухарський впевнений, що для того, щоб люди на місцях мали мотивацію, потрібно реалізувати реформу децентралізації управління та фінансів в ЛНУ якнайшвидше.
  • Проректор ЛНУ звертає увагу, що національний ВНЗ — це занадто складна структура, щоб тримати всі кошти в одних руках.

Віталій Кухарський наголошує, що автоматизація сьогодні — це комплексне питання для ЛНУ, яке передбачає залучення не лише фінансування від бізнесу, а і державних коштів на конкурсній основі.

Насправді зараз є дуже правильні ініціативи Міністерства освіти, які мають на меті впровадження формульного розподілу. На практиці цей розподіл передбачає, що університети України мають обіймати відповідні місця в рейтингах. А ми (ЛНУ — ред.) маємо зробити все, щоб бути максимально високо у цих рейтингах, щоб отримати десятки мільйонів гривень через цей формульний розподіл. Адже це може бути ще одним із джерел фінансування університету.

Віталій Кухарський

Віталій Кухарський

Проректор ЛНУ

Кухарський впевнений, що для того, щоб люди на місцях мали мотивацію, потрібно реалізувати реформу децентралізації в ЛНУ якнайшвидше.

Це дозволить кожному факультету мотивувати своїх працівників і досягати найкращих результатів у рейтингу.

Тобто мотиваційний фонд, який ми зараз маємо (або не маємо) в кінці року — ми повинні вже на початку року надавати керівництву факультету, щоб було зрозуміло всім: якщо працівники матимуть певні досягнення, то вони будуть фінансово мотивовані.

За словами Віталія Кухарського, переваги автоматизації та децентралізації ЛНУ стосуються усіх аспектів діяльності університету.

Він звертає увагу на те, що національний ВНЗ — це занадто складна структура, щоб тримати все в одних руках.

Наведу вам такі приклади, над якими зазвичай не замислюється типовий громадянин розмірковуючи про університет. Всі думають, що тут займаються лише наукою чи освітою. Але по факту ЛНУ займається поселенням декількох тисяч студентів, має величезний спорткомплекс, сім музеїв… Завдяки децентралізації, до речі, музеї зможуть на себе заробляти. Якщо вони матимуть свої субрахунки, тоді точно будуть заробляти на себе значно ефективніше.

Віталій Кухарський

Віталій Кухарський

Проректор ЛНУ

Нагадаємо, Віталій Михайлович Кухарський — проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації, кандидат фізико-математичних наук Львівського національного університету імені Івана Франка, доцент кафедри прикладної математики, один із засновників та член правління громадської організації «Лабораторія Ідей.

Він є експертом у сфері цифрової трансформації вищої освіти, інноваційних освітніх технологій, міжнародної співпраці, розбудови та зміцненні інституційного потенціалу.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?